Vuit candidatures es presenten a les eleccions municipals d’Esparreguera

Publicades les llistes provisionals, es confirma Esparreguera 2031 i VOX no es presenta

Política, La Vila, Societat, Esparreguera

Vuit candidatures es presenten a les eleccions municipals d’Esparreguera
Vuit candidatures es presenten a les eleccions municipals d’Esparreguera

La Junta Electoral de Zona de Sant Feliu de Llobregat ha publicat les llistes electorals provisionals de les properes eleccions municipals. A Esparreguera es confirma que finalment seran vuit les llistes que hi participaran, les set agrupacions polítiques amb representació a l’ajuntament i  el moviment electoral Esparreguera 2031, que ha aconseguit el suport necessari.

Tot i els rumors no hi és finalment VOX. A continuació us deixem les llistes senceres, publicades avui.

 

Partit Dels Socialistes De Catalunya- Candidatura Deprogrès (Psc-Cp)

Titulars

1. Eduard Rivas Mateo

2. Maria Vallejo González

3. Rogeli S. De La Cruz Baldovi

4. Maria Mas Borràs

5. Daniel Farriols Paulo

6. Sara Gómez Díaz

7. Juan Jurado Bracero

8. Maria Del Carmen Saéz Serna

9. Antonio Ramón Molar García

10. Montserrat Martín Criado

11. Miguel Ángel Bajo Arcas

12. Meritxell Sabaté Blanco

13. Joan Romeu Calvet

14. Desirée Gómez Coll

15. Pedro Bermudo Martín

16. Maria Agustina (Tina) España García

17. Juan Francisco Fernández Álvarez

18. Pilar Hereza Villanueva

19. Manuel Arjona Gallardo

20. Caridad (Cari) Cortés Liso

21. Maria Assumpta (Mariona) Masferrer Ferrer

Suplents

1. Joan Nuñez Galofré

2. Cristina Morales Miras

3. Daniel Garrote Vallejo

4. Josefa Sevillano Valero

5. Jordi Brull Escalante

6. Margarida Mas Varela

7. Jesús Castellano Grafiada

8. Enriqueta Sevillano Valero

9. Eduard Allende Flores

10. Antonia Serrano Olmedo

Esquerra Republicana De Catalunya - Acord Municipal

Titulars

1. Alfons Puche I Amigues

2. Nabila Belghanou I Chirat

3. Jaume Escudé I Pascual

4. Sarai Jansana I Martin

5. Albert Campillo I Boixet

6. Mercè Folqué I Solé

7. Xavier Favà I Agud

8. Paula Berenguer I Rotellar

9. Esteve Aguirregabiria I Arilla

10. Isabel Barber I Chueca

11. Carlos Prats I Mendoza

12. M. Carme Domenech I Abeya

13. Antoni Berenguer I Macias

14. Seikali Olivera I Sarla

15. Josep Maria Sangrà I Forn

16. Maria Obdulia Villar I Donsion

17. Jordi Navarro I Piqué

18. Eulàlia Gené I Oliva

19. Francesc Xavier Sànchez I Climent

20. Montserrat Vilardosa I Tomàs

21. Ramon Deler I Serret

Suplents

1. Rosa Maria Gracia I Tejero

2. Marcel Escudé I Pascual

3. Sarai Jarque I Bascuñana

4. Jordi Gutiérrez I Fernàndez

Junts Per Esparreguera (Junts)

Titulars

1. Jordi Mestres I Rosàs

2. Asunción (Maria) Jorba Marro

3. Quim Cuscó Tortajada

4. Luis Javier Conde Rodriguez

5. Sònia Borrega Vilaseca

6. Juli Murillo José

7. Xavier Castells Manyà

8. Cristina Serra Agustí

9. Anna Blasco Claramunt

10. Francesc Ropero Latorre

11. Elvira Ollé Pastor

12. Jordi Pou I Panyella

13. Francina Melero Melero

14. Xavier Ceballos Canals

15. Angus (Susana) Soriano Reina

16. Xavier Leon Díaz

17. Ricard Forn Villaroya

18. Dina Guzmán Rodriguez

19. Mario García Sánchez

20. Maria Isabel (Maribel) Masip Mirabent

21. Enric Gili Bas

Suplents

Sense Candidats

Ciutadans-Partido De La Ciudadania (Cs)

Titulars

1. Josep Maria González Murt

2. Francisco Aguilar Alot

3. Jordi Villegas Aguilar

4. Elena Miquel Carvalho

5. Aida Frías Pàmies

6. Carlos Aceña Marín

7. Tania Molina González

8. José Orús García

9. Patricia Barea Castillo

10. José González García

11. Antonia Zambrano Busto

12. Juan Bujalance Jiménez

13. María Consolación Gutiérrez Vera

14. Rosario Porra Lara

15. José Carreño Cintas

16. Albert Ruiz Bermejo

17. Juan De Dios Villegas Hispán

18. Marta Aguilar Zambrano

19. Antonio Fajardo Calle

20. Rosa Maria Murt Coma

21. María Cruz Gil Carrillo

Suplents

Sense Candidats

Agrupació D'electors Esparreguera 2031 (E2031)

Titulars

1. Manel Roca Queralt

2. Joana Mora Aznar

3. Pablo Chamorro Lorenzo

4. Maria Visa Boladeras

5. Andres Labella Iglesias

6. Anna Sarda Lizaran

7. Ernest Montijano Serra

8. Angels Massip Bonet

9. Joan Roda Alcalde

10. Felisa Noguero Sanchez

11. Angel Jimenez Nuñez

12. Anna Soler Montoriol

13. Pere Dura Novell

14. Anna Prieto Alarcon

15. Esteve Valls Codina

16. Maria Teresa Reynes Montoriol

17. Manel Miro Oller

18. Maria Teresa Marti Font

19. Elisabet Corominola Mora

20. Francisca Benavent Benavent

21. Isabel Fernandez Laliga

Suplents

1. Neus Roca Feixas

2. Francesc Alemany Fernandez

3. Francesca Corominola Mora

 Partit Popular / Partido Popular (Pp)

1. Carlos Garcia Llevet

2. Ramón Vidal Veiga

3. Ainhoa Andrades Berrocal

4. Maria Mercedes Font Munso

5. Oscar Martinez Aracil

6. Elias Serrate Carpi

7. Dolores Corella Sanchez

8. Encarnacion Hermosin Garcia

9. Francisco Martinez Mendez

10. Raquel Marquez Gonzalez

11. Jose Antonio Gimenez Valiente

12. Catalina Gaspar Polo

13. Julio Gracia Las Heras

14. Joaquin Martinez Raya

15. Encarnación Matellan Alonso

16. Felipe Hortigon Conejero

17. Silverio Lopez Vazquez

18. Antonio Claudio Pines Perez

19. Josefina Montesinos Herrero

20. Maria Luisa Vergara Zurita

21. Francisco Piedra Garcia

Suplents

1. Francisco Bravo Adell

Candidatura D'unitat Popular – Alternativa Municipalista (Cup - Amunt)

Titulars

1. Raquel Montoya Campos

2. Pol Valdeperas Prats

3. Montserrat Perez Pla

4. Miguel Angel Guiral Faure

5. Neus Montaner Sanchez

6. Josep Maria Ballarín Cuadra

7. Cristina Ortuño Escriu

8. Miquel Altadill Rovira

9. Manuela Alba Menguiano

10. Gerard Martinez Bartolomé

11. Eulàlia Serra Prats

12. Lluis Chiva Amatller

13. Anna Espín Martínez

14. Joan Sánchez Corominas

15. Mercè Cuesta Fernandez

16. Oriol Martinez Trepat

17. Laia Mas Miras

18. Joan Tejedor Baltasar

19. Meritxell Campos Alamo

20. Laura Mas Borrás

21. Josep Subiranas Jorba

Suplents

1. Raquel Jorba Cuscó

2. Joan Rius Bou

3. Berta Grau Romero

4. Francisco Javier Carrillo Morales

5. Sergi Bono Morral

6. Maria Jose Delgado Solis

7. David Martí Moya

8. Helena Barrachina Sumell

9. Guillem Luna García

10. David Puente Bonilla

Esparreguera En Comu- En Comú Guanyem (Eec-Ecg)

Titulars

1. Jose Manuel (Emmanuel) Ortí López

2. Rafael Soriano Da Silva

3. Glòria González Martínez

4. Inocencio Rodríguez Pérez

5. Noemí Martínez Pleguezuelos

6. Antonio M. Ferre Hernández

7. Haifaa Abdessamad Daoua

8. Angel Vara Rumayor

9. Milena Cuevas Caliz

10. Patricia Cumplido Collado

11. Marc Sola I Bel

12. Susana Bermúdez Coll

13. Cristóbal Lozano Rubia

14. Diana Osadci

15. Juan Carlos De La Cruz Salgado

16. Maria Gómez Góngora

17. Carme Pardo Ibarguchi

18. Lluís Benet Moreno Campón

19. Amador Oller Durán

20. Olímpia Sánchez García

21. Iñaki Andrés Garralaga

Suplents

Sense Candidats

Comentaris


No hi ha cap comentari

Comenta aquest article